justjoke

fb: timeline vs. starý profil

Budou postupně všechny profily převedeny na timeline,dřív či později, nebo je výhodou „odolávat“ a držet si starý profil? Má to cenu?
Děkuji zasvěceným.)

Odpovědi
marek.29

Nevím jestli převedou postupně všechny profily, protože už se to dlouho slibuje a stále ještě ne všichni moji přátelé ho užívají.. Každopádně jde přejít z Timeline na starý profil pomocí pluginu, který si nainstaluješ podle návodu v odpovědi na otázku, která se tu už řešila.. (stačí vpravo nahoře do „vlastního vyhledávání napsat "Timeline profil“ a první odkaz)

Nevím jestli je tak výhoda „odolávat“ a držet si starý profil.. Já jsem přešel už cca před měsícem a nemůžu si to vynachválit – v momentu dohledáš veškeré svoje příspěvky podle roků > měsíců > dnů od té doby, co ses zaregistrovala na FB (většina lidí od r. 2009) a dělat to ve starém profilu pomocí „zobrazit další příspěvky“ je docela otrava 🙂 to tam rovnou můžeš posadit slepici a nasypat zrní kolem tlačítka myši..
A to ještě nemluvím o hezčím vzhledu – úvodní fotky na Timeline profilu – přijde mi to jednoznačně jako krok dopředu – hezčí, přehlednější, užitečnější. Už bych to nevracel 🙂 ale ta možnost tady je – jak sem ti popsal výše.