Jak je to autorskkými právy, když chci psát Fanblog o celebritě?

Dobrý den,
už delší dobu přemýšlím, že bych si založila nějaký "web" ve stylu např. Tumblr nebo blogu, který bych chtěla zaměřit na jednu zahraniční celebritu. Jedná se o celebritu poměrně známou.
Můj dotaz tedy zní, zda by nemohl být nějaký problém např. s autorskýma právama. Když tak pozoruji ostatní stránky fanoušků, nijak to neřeší a je jim to jedno. Já osobně nechci nic takového porušovat, dnes je docela složité kontaktovat autora, protože internet je toho plný a ani nezveřejní autora...
Pokud by v tom problém byl, určitě bych do toho nešla.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

len pre vašu zaujímavosť:

gúgl, vložené heslo >Tumblr< ( https://www.google.co.uk/… ) :

Přibližný počet výsledků: 829 000 000 (0,33 s)

čo myslíte, ako úspešný bo byl váš blog?

;-Q

Další odpovědi:

Pokročilý

pokud použiješ fotky CC (creativ comons) tak se nic nestane, ale musíš uvést autora fotky ;) texty o dané celebritě jsou ok, ale nesmí to být nic co by tu celebritu ničilo či nebylo podložené, může tě pak žalovat za porušení práv. Jsem u pirátů a docela se zaměřuju na kopírování a volnou tvorbu, pokud máš nějaký dotaz a nebo by jsi se ráda pochlubila blogem což budu rád, tak mi napiš na minazakes@gmail.com rád od tebe dostanu poštu hodně štestí !
Doplňuji:
+ pokud potřebuješ pomoc s volnou grafikou či designem, jsem k službám a zdarma, rád vidím tyhle projekty :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.