Pokročilý

Facebook chce po mě heslo k emailu co to je ???

K čemu mu to bude a bez něho mě nepustí na účet , to je nějáký podvod nebo co ?
Doplňuji:
No založil jsem si ho asi před rokem dvouma ale nepotřeboval a nepoužíval , a stejnak mě to nepustí dál nemůžu dát jakýkoli příkaz nebo spíš když ho dám nic se neděje stále to po mě vyžaduje heslo k emailu nechápu tu drzost jejich , no to nevadí tak ho hold mít nebudu já se bez něho v klidu obejdu :) ....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nedávej jim to, protože pak všem tvým kontaktům z e-mailu bude chodit pozvánka na FB. To není povinnost dávat heslo.
Doplňuji:
Heslo pro přístup na FB je něco jiného než heslo e-mailu. Několikrát mě nabádali, abych jim dala heslo k e-mailu, že za mě budou zvát přátele, nedala jsem jim ho a na FB normálně chodím.

Další odpovědi:

Pokročilý

to ses ted registroval? pokud ano tak to chce, aby ti to zkopirovalo pratele z mailu.
Doplňuji:
ja si myslim, ze kdyby to byl nejakej hacker kterej to vytvoril tak stejne se to da obejit nejakym krizkem :D nebo neci mtakovym :DD

Stříbrný

Heslo k emailu a heslo k FB je rozdílné, tedy alespoň doufám, že nemáš stejné.
Zřejmě píšeš o heslu, kdy se ti v pravé části stránky FB objevila zpráva, že ten a ten se spojil se svými přáteli pomocí mejlu a chce to po tobě heslo od mejlu.
Takže mně to jednou napsalo, že ta a ta osoba to tak už taky udělala. Kontaktoval jsem tu osobu a neudělala nic.
Takže výmysl a jen tah facebooku, aby z tebe vymámili heslo a pak se přes něj připojovali k tvému mejlu.
Nic jim tam nepiš. Buď si toho nevšímej nebo je vedle toho takový křížek, tím to zavři.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Já to kdysi zkusila a to heslo jsem jim dala. Až od přátel z Holandska jsem se dozvěděla, že byli osloveni, aby se přidali jako přátelé. Nakonec jsem si změnila heslo na email a z facebooku složitě vycouvala. Jsem blbka, nebuď taky :-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.