Pokročilý

Facebook a přání k narozeninám..

Zítra mám narozeniny.
V "přátelích mám i lidi, s kterýma se neznám tak úplně, nebo znám, ale oni se o mě nezajímají a nějak nejsme v kontaktu, nebo i lidi, který znám jen od vidění a vím že chodí o rok níž, výš a tak..
Určitě každý zná to, že když má narozeniny, zahrunou mu naprosto všichni zeď přáníčkama "Všechno nejlepší!" a tak dál. I lidi, kteří mě vůbec neznají.
Někomu to možná udělá radost, neberu jim to, sama taky takhle někomu přeju, ale já to tak nějak nechci. Vážně nemám zájem mít zeď přeplňenou příspěvky od lidí, kteří mě ani pořádně neznají a moje narozeniny je vlastně vůbec nezajímají..
Takže, k otázce.. Chtěla bych se zeptat, jestli jde nějak udělat, aby se ostatním na hlavní stránce nezobrazovalo, že mám zítra (a zítra že "má dnes") narozeniny.
Zatím jsem zrušila aby se mi ukazovalo datum na profilu. Myslíte, že to pomůže?
Protože změnit si datum narození nechci, fb mi píše že "Počet změn data narození je omezen."

Ale není to nic důležitýho, já jen tak :)
Doplňuji:
pro Syd:
to už mám. vždyť je to napsané v tom textu, že to už jsem zrušila :) jen nevím, jestli to pomůže, protože to je jen zrušení toho, aby se to ukzovalo v profilu.. ne zrušené toho, aby se to ukazovalo všem na jejich hlavní stránce když ty narozeniny budu mít :D
Ostatním děkuju a.. achjo. Teď už se mi tedy bude přát i tady :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Možná by to šlo omezit ve vlastnim nastaveni soukromí.I já tedy přeji hlavně zdraví.

Další odpovědi:

Zlatý

FB jsem zrušil.Poslední dobou je k ničemu.Ale k narozeninám Ti rád přeji vše nejlepší.
Alespoň symbolickou květinu.

http://img.nadapenny.com/…
Doplňuji:
Těch přání v budoucnosti bych se neobával.Rok je dlouhá doba,a tady se datum narození nezveřejňuje. :))

Bronzový

Na svým profilu klikni na "informace" a pod "základní informace" - "upravit" - datum narození - neukazovat narozeniny v profilu
Doplňuji:
Myslim že teď se to už nikomu nikde zobrazovat nebude

Zlatý

tak všechno nejlepší.
na fb ti to psát nebudu.

;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.