daran

Jak bych se mohl naučit montáž či instalaci kamerových systémů jako profesionál?

Dobrý den

Předem se omlouvám jestli vám tato otázka bude připadat hloupá,ale chtěl bych se zeptat, kde nebo jak bych se mohl naučit montáž či instalaci kamerových systémů jako profesionál.
 Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Ideální je elektrotechnické vzdělání (SŠ) a naučení se ´něco´ o kamerách, rekordérech, SW, počítačích…
K tomu trocha manuální zručnosti…
😉