FreddieR

Existuje v České republice restaurace, kde se volně pohybují kočky, které si můžeš hladit, krmit a dokonce adoptovat?

Na internetu jsem našel video o restauraci, kde se volně pobývaly kočky, které sis mohl hladit, krmit a dokonce adoptovat a odnést domů. Existuje taková restaurace i v ČR? Děkuji za odpovědi.

PS.: Můžete navrhnout i restaurace s jinými zvířaty, pokud takové restaurace v ČR jsou.

Nejlepší odpověď
Arne1

Jestli odnést domů to nevím, ale s kačkama které jsou součástí podniku jsou v Brně minimálně dvě. A taky to nejsou restaurace, ale kavárny / čajovny.

http://kocici­pelisek.cz/ (ti nabízejí i možnost adopce)
http://www.envi-cafe.cz/

v jiných místech ti pomůže – hádej kdo ? Google !

Další odpovědi
terry

Adoptovat nevím, ale v kočičí kavárně jsem byla několikrát a bylo to super.
Pro toho, kdo nemůže mít kočky doma , a jsou to výborní společníci, je to skvělý.

ahold

V Praze třeba Kočičí kavárna na Smíchově, nebo Kočkafé na Žižkově,

dubraro

Jej jich celá řada, nejsou to ale restaurace, ale obvykle kavárny, cukrárny nebo čajovny. Kočky tam obvykle můžeš hladit, ne ale krmit nebo si odnést.