Existuje společnost, kde si můžu půjčit bez registru a poplatku?

Nemám už exekuci, ale jsem asi veden v databázi a teď, když bych se zplácením neměl problémy, tak mám problémy se získáním nové - menší půjčky anebo jsou to podvodníci, kteří chtějí peníze předem. Jestli o nějakém produktu víte, dejte mi vědět. Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Všechny komerční produkty jsou podmíněny poplatky (někdy i skrytými). Otázka je, čemu říkáte menší půjčka? Nejschůdnější cesta je buď kreditní karta, např. Citybank nabízí s limitem 2-násobku deklarovaného měsíčního příjmu s tím, že je tam téměř 2měsíční bezúročné období a navíc pro první měsíce nabízí až 10% slevy z karetních transakcí.
Další možnost je využít kontokorentu u účtú, maximální splatnost je např. u ČS 1 rok.
Ale je fakt, že dnes si už banky vzájemně předávají informace o bonitě klienta, takže to není úplně automatické.
Takže zcela bez poplatků lze pouze soukromě u příbuzných, známých apod.(Viz např. "barbakan" pakliže mínil nabídku vážně).
U soukromých půjček je pro věřitele nejjistější forma směnky s podmínkou uplatnění celé částky exekučně se ztrátou výhody splátek v případě jejich neplacení.

Další odpovědi:

Zlatý

Můžeš, u mne!

Bronzový

Tyto půjčky jsou všude možně po novinách!!! PRO MĚ LICHVA!!!

Bronzový

Půjčky nebrat.

Pokročilý

Zkuste bankerat.cz. Je to dražba půjček. Poplatky tam sice jsou, alen e předem. Jinak, poplatky za vyřízení půjčky jsou i v bankách.

Stříbrný

Takových společností existuje ale nedoporučuji.

Diskuze k otázce

Vondrc

Zkus se podívat na coolpůjčky dobrej server - http://www.coolpujcky.cz/…

libalos

Mám dobrou zkušenost ze společností Finemoney, splácel jsem řádně a ani jsem moc nepřeplatil. Více na jejich webu http://www.optimalizator-pujck y.cz/…

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.