-Z-D-L-

Existuje program na opravení a zrychlení pc ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Existují různé rpogramy, ale ty jsou primárně určeny pro udržení rychlsoti PC a ne pro nějaké zásadní zrychlení.
Základem rychlého počítače by měl být rychlý disk, takže doporučím spustit program Defragmentace disku (je součástí WIndows, najdete ho ve Startu-Programy-Příslušenství-Systémové nástroje) nebo můžete použít program Defraggler, který defragmentuje rychleji. Ke stažení z www.slunecnice­.cz/sw/defrag­gler. Při instalaci odmítněte Google Chrome/Toolbar.

Zrychlit počítač můžete i vyčištěním disku od zbytečných souborů, ve Windows je na to stejnojmenný program Vyčištění disku, který najdete tam, jak Defragmentaci disku nebo můžu doporučit program CCleaner, který má rozšířené možnosti a umí navíc čistit i registr od neplatných záznamů, které mohou taky trošičku brzdit počítač.

Ale určitě nic víc na zrychlení neexistuje, obzvlášť se vyvarujte programům, které slibují zázraky, protože ve finále nadělají víc škody jak užitku. Jedná se například o programy Advanced SystemCare, Zrychelní počítače (SpeedUp MyPC), Ashampoo WinOptimizer, Tune UP Utilities, Glary Utilities, apod.

Zrychlit počítač můžete i tím, že ho proskenujete na přítomnost virů a jiného malware (obecné označení pro školivosti), a to buď Vaším antivirovým&an­tispyware programem nebo online programem ESET Online Scanner.

Pro ještě lepší zrychlení počítače Vám doporučím, abyste mi poslal výpis z programu Hijackthis a přímo Vám napíšu na Váš počítač různé kroky k jeho zrychlení bez toho, aby se musela dělat čistá instalace systému.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento osubor mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz a mohu se Vám na to podívat.

Další odpovědi
ponovotny

několik, ale doporučovat je nebudu, protože jsem názoru, že mnohdy mohou spíše škodit. Pokud chcete pc zrychlit, zredukujte si programy v položce PO SPUŠTĚNÍŠTĚNÍ

Hammy

Existuje.