Miroslavst

Existuje nějaká propojka místo USB?

Existuje nějaká propojka když potřebuji zapojit do ntb USB a USB tam není. Je tam jen takový malý slot. Je nějaká redukce?
Děkuji.
Doplňuji:
Lidičky děkuji.
Už jsem jedno USBéčko našel pěkně schované. Takže mám po problému.
Na co je ten malý slot však nevím, ale protože nic takového nemám, tak asi pro mě na nic.

Nejlepší odpověď
led

To, čo vyzerá u NB ako miniUSB slot so zaoblenými bokmi , je podľa všetkého dierka na uzamykanie lankového zámku proti krádeži. (dosť to mýli)

Další odpovědi
Hlada

Je potřeba vědět, co je to ten malý slot. Jestli je to mini USB, tak na to existuje redukce.

Skalda

to bude firewire