Rokio

Existuje nějaká PC hra, která má rozlohu herního prostředí větší než Česko? Pokud ano, která?

Nemyslím náhodně generované prostředí, ale prostředí vytvořené vývojáři.

Nejlepší odpověď
anonym010

Ano, Microsoft Flight Simulator, máš tam celý svět

Další odpovědi
Alesh

Daggerfall je jednoznačně nejrozsáhlejší hrou této série; zabírá zhruba 160 000 km2

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/The_Elder_Scro­lls_II:_Dagger­fall

anonym

Minecraft a No Man’s Sky určitě. Zrovna No Man’s Sky má naprosto šílenou velikost vesmíru.

Lgee

Minecraft

JežíšKristus

Minecraft se náhodně generuje