zjentek

Existuje na webu nějaký Chatbot zdarma a především BEZ registrace?

Potřebuji se zeptat na něco, co by měli vědět nejlépe lékaři a chci se zde vyhnout odpovědím typu „zeptej se svého lékaře“ anebo „tady není ordinace či lékařská poradna“. Děkuju.

Odpovědi
OSHO

Všechny nemoci jsou následek vadné genetiky a vadné výchovy a tak jsou lidi vadní. Zkus vyhledávač Google a zadej dotaz v angličtině a jistě najdeš správnou odpověď.

Jaja23

Často jsou placené, ale když se zaregistrujete, tak je tam nějaký omezený čas, když si můžete Chatbota vyzkoušet v plné verzi zdarma. A pak je tak většinou sleva na dalších pár měsíců, aby se jejich používání co nejvíce rozšířilo. Záleží asi co přesně hledáte, já používám Deeply a jsem spokojená, i ta omezená verze funguje dobře.