Cougar

Poradíte, jak dohledat inforamce o stavu nemovitosti?

Dobrý den, potřeboval bych pozjistit a nevím jak, v jakém aktuální právním stavu je nemovitost. Na nahlížení do KN je pouze napsáno:
Typ
Dražební vyhláška
Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti
Zástavní právo smluvní
Jiné zápisy
Nejsou evidovány žádné jiné zápisy., ale nevím jak na internetu zjistit konkrétního exekutora který záležitost řeší a v jakém je stádiu. Jedná se o:
Parcelní číslo: st. 179
Obec: Drnovice [581551]
Katastrální území: Drnovice [632538]
Číslo LV: 64.
Velice děkuji za případnou pomoc s dohledáním

Původní neotázka
exekuce- dohledání informací o stavu nemovitosti

Nejlepší odpověď
Sisa 3

Musíte si nechat udělat oficiální výpis na Katastru nemovitostí, nebo na místech Czech Point, tam se z listu vlastnictví informace dovíte.
Nahlížení do KN má pouze informativní charakter.