Pokročilý

email - pomoc

jak se dozvědet kdy byla určitá osoba naposledy na svém emailu?děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zeptej se jí.

Další odpovědi:

Zlatý

Teď už asi těžko.

Pokud ti jde o to vědět jestli si přečetla tvůj email, tak pro přístě tam zaškrtneš kolonku "potvrdit přečtení" a dojde a jakmile tu zprávu otevře, tak ti to dá vědět.

Dědku Loudo, piš k věci, nebo na to kašli,ptá se slušně.Ty udělej, jak píše bolak,ano

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

SMV: téda, ten tě Něééjak vytočil :)

Zlatý

Děda Louda

Bolakova odpověď nemusí fungovat, mnohé servery na požadavek potvrzení o otevření zprávy nereagují.
Navíc se Kartous neptá na přečtení zprávy, nýbrž na to, kdy byla určitá osoba na svém emailu (stačí přečíst dotaz a porozumět mu), což spolu přímo nesouvisí, neb si předmětnou zprávu mohla přečíst již při předchozích návštěvách schránky.
Má odpověď tedy vede nejspolehlivěji k cíli jako nejjednodušší a nejspolehlivější, nakonec snad i jediná, pominu-li jakési špionské fígle.
Myslím, že je to k věci a slušně, že, SMW?

Zlatý

bolak

Já jdu do hloubky :)
Katrous psala že chce vědět kdy byla určitá odoba v mailu. Jedinej důvod kterej mně napad pro tuhle otázku je ten, že někomu napsala email a ten člověk se jí neozval a neozejvá a ona si potřebuje ověřit jestli tu její zprávu ta osoba četla nebo nečetla (protože jinej kontakt na ní nemá, nebo má ale ta osoba nereaguje), což nejde.

Potvrzení o přečtení nefunguje vždy, nicméně v tom případě, který jsem zde popsal, je to v podstatě jediná možnost...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.