Jak postupovat kdyz chci vratit penize ?

Electroworld - Objednal jsem si pracku v kamenne prodejne a uz za ni zaplatil kartou. Pracka mi stale nebyla dorucena, Komunikace s dopravcem hrozna. Porad posouvaji lhutu doruceni, vytipavaji telefony. Takze chci vratit penize za zbozi ktere mi jeste ani nebylo doruceno. Jakou mam sanci na uspech? Mate nekdo zkusenost? EW je v tomto pry hrozny.. Dekuji
Doplňuji:
Ani ja ji bohuzel neznam, :( viz. "Objednávka kupujícího je jako uzavřená kupní smlouva uložena u prodávajícího a kromě prodávajícího není přístupná jiným subjektům. Smlouva je uzavírána v českém jazyce."

Odpovědi:

Uzavřel jsi nějakou kupní smlouvu (jejíž znění my neznáme) - tak postupuj podle ní.
Doplňuji:
Ad Doplnění:
To se mi nezdá...
Objednávku by ti - minimálně, měli poslat mailem (její kopii, jako potvrzení) a pokud znáš její číslo, mohla by ti být dostupná i nyní na webu dodavatele.
Každopádně - objednávka se řídí Obchodními podmínkami, které určitě dostupné jsou (viz - http://www.electroworld.cz/… ).
Bohužel - bez znalosti těchto ´podrobností´ je v podstatě nemožní ti poradit.

Stříbrný

Soughlasím s Mowlou, je nutné postupovat podle podmínek uvedených ve smlouvě
a ve všeobecných obchodních podmínkách (ty najdete na webu firmy).

A neškodila by ani stížnost na dopravce.

Zlatý

Mowla neví že objednávka je v současné době uzavření kupní smlouvy. Dříve to bylo zaplacením, což se stejně stalo.
Jenom mně nejde do hlavy proč jednáš s dopravcem a ne s prodejcem.
Vzhledem k zmatkům vzniklým platností nového občanského zákoníku ti doporučuji se o radu obrátit na poradnu dTestu. Najdeš na netu.

Diskuze k otázce

anonym

Mosoji - když už ´rejpeš´, četl jsi vůbec první větu mé odpovědi???!!!
Proboha...

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.