LucinkaLLL

Ebay – objednání přes českou stránku

Neobjednávali jste někdo přes ebay, ale objednali jste si to u českého dodavatele, který z této stránky objednává? Našla jsem pár stránek, ale nevím, jak se to dělá.. Prosím poraďte mi

Odpovědi
anonym

Přečti si tu otázku – a zjistíš, že ani ty sama vlastně nevíš, co chceš – takže se zamysli a otázku přeformuluj tak, aby dávala smysl…
___
Obecně – chceš-li něco z e-bay, objednej si to, zaplať a počkej na balíček.
Chceš-li něco od českého dodavatele, objednej si to z jeho e-shopu.
Chceš-li něco z e-bay, ale objednat u českého prodejce, zkus Aukro (tam spousta lidí v podstatě jen přepřodává zboží z ´cizích´ e-shopů (ale v takovém případě počítej s vyšší cenou – i ten ´přeprodejce´ bude chtít něco vydělat).
___
Nebo neumíš ani objednat zboží z e-shopu?

marci1

Otázky týkající se e-bay : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=e-bay%20objedn%C3%A1v%C3%­A1n%C3%AD