EDA

Důvěra v Zuno

ZAJÍMÁ MNE NÁZOR LIDIČEK NA DŮVĚRU V BANKU ZUNO, ZAŠTÍTĚNOU BANKOU RAIFFEISEN, JEJÍŽ REKLAMA S PŮLROČNÍM TOP ÚROČENÍM 3,5% UŽ NĚKOLIK TÝDNŮ PROBÍHÁ V TELEVIZI. SVĚŘILI BYSTE DO NÍ SVÉ PENÍZE?

Nejlepší odpověď
misa-radilka

Zdravím, ano, svěřila, ale jsem spokojená se svým spořicím účtem. Jako člověk, který studuje a pracuje v oboru bankovnictví, Vás jen trochu poopravím – není to půlroční top úročení 3,5%. Je to 6měsíční (ano,půlroční) vklad s úročením 3,5%p. a. kde písmenka p. a. znamenají per anum = za rok… takže za těch půl roku zhodnotíte vklad o 1,75% (bez daně z úroku). Ano, to jsou triky bank.

Další odpovědi
terry

3,5 % je velice slušné na to, aby si ty Kč nevybrali někde jinde.
Přesto, že RB je silná banka.
Myslím, že to bude v bleděmodrém, co RB.

Drap

Raiffeisen bank považuji za solidní ústav, myslím že bych o takovém řešení vážně uvažoval.

karloskars4

Tak dal jsem si tu práci a něco jsem pro tebe našel – http://www.no­vebanky.cz/zu­no-bank

Je to recenze na Zuno Banku

Zdroj: www.novebanky­.cz/zuno-bank

Lgee

Vždyť je to banka jako každá jiná a myslím že ti tvých pár korun neukradnou. Koho by ti vytrhlo když vydělávají několik miliard denně?