djusko77

Dual channel memory enable?

mám desku gigabyte 970a-ds3 rev. 1001 a ram kingston khx1600c9d3b1/4g + khx1866c9d3/4gx možem mať Dual channel memory?

Odpovědi
cochee

S deskou můžeš, s těmihle pamětmi ne. Dual channel vyžaduje dva identické paměťové moduly, jinak automatika v desce dual channel nepovolí. Paměti nejlépe střel a kup si kit pro dual channel, tzn. výrobcem vybraný pár identických pamětí; jsou vybírány tak, aby měly co nejstejnější parametr – viz například zdroj.

Zdroj: http://shop.com­putershop.cz/eshop/kin­gston-8gb-kit-2x4gb-1600mhz-ddr3-cl11-dimm_d141925.html