FikeCZ

Dotaz pro ty co hraji Ikariam

Chtěl sem si založit kolonii mam palac na 1 urovni a obchodnich lodi mam 4 ( všechny v přistavu) Dřevo prachy a lidi mam prostě vše mam ! Kolonie ma byt odemne ob 1 ostrov..A furt mi to píše že nemam k dispozici dostatečne množství obchodnich lodi! tak sem zkoušel založit kolonii s tím že tam nepošlu ani jednu surovinu..Taky ne :( Co s tim je?

Odpovědi
anonym

jó, tak, buď máš vážně malý počet obchodních lodí, nebo nějaké lagy.

Lépe bych ti poradil, pokud by jsi mi na mail poslal printscreen.