kaas21

Chtel bych otevrit zivnost na odkup a rozebiraní motoru z aut atd. Poradíte?

Dobry den mam otazku chtel bych otevrit zivnost na odkup a rozebiraní motoru z aut atd ppopripade cele auto rezebrat a do srotu rozprodat na nd atd co k tomu vse potrebuji ŽL prostory a potebuji povolení nejake speciani nebo neco takoveho ??

Dobry den mam otazku chtel bych otevrit zivnost na odkup a rozebiraní motoru z aut atd ppopripade cele auta

Odpovědi
gecco

Základní problém bych asi viděl v tom, že jde o Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady, což je vázaná živnost, kukni na nutné vzdělání – http://firmy.fi­nance.cz/zivot-podnikatele/star­t/obsahove-naplne-zivnosti/vaza­ne/du6697-88-podnikani-v-oblasti-nakladani-s-nebezpecnymi-odpady/
😉
Pokud tě to napadlo jako ´bezva ulevka´ – tak to asi nepude…