Dobrý den, mám dluh 20 000kč u banky. A chci si půjčit 50 000kč u banky - s tím že tech 20 000kč hned zaplatím a zbyde

Dobrý den, mám dluh 20 000kč u banky. A chci si půjčit 50 000kč u banky - s tím že tech 20 000kč hned zaplatím a zbyde mi 20 000kč. Mám v práci smlouvu na 2 roky. Tudíž jsem uvažoval že si pujčím 50 000kč stím že budu měsíčně splácet 25000kč 2roky. Myslíte že to pujde? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Takhle si půjčovat je nesmysl. Pokud můžete splácet 25000,- Kč měsíčně, tak přece nepotřebujete půjčku. To byste ji měl zaplacenou za dva-tři měsíce.
Jestliže nutně potřebujete peníze půjčit, tak se obraťte na banku, u které půjčku máte a požádejte si pouze o peníze, které nutně potřebujete a dále si zažádejte o konsolidaci půjček.

Další odpovědi:

Zlatý

A v dalším kole si půjčíš 100 litrů a hned těch 50 litrů zamázneš, viď? :-)

Zlatý

Vaše otázka nedává smysl. Upravte správně částky Kč.

Buď neumím počítat nebo tomu nerozumím. Mám dojem, že "vytloukáš klín klínem" a skončíš s exekutorem za dveřma ......

Bronzový

Půjčky vedou jen k dalším půjčkám. Čím víc se zadlužíš, tím víc riskuješ neschopnost to splácet a navíc prodlužuješ dobu splácení. Nejlepší je půjčit od rodiny či od známích, kteří nebudou chtít vrátit víc. Volba řešení je na tobě. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.