Dobrý den chtěla bych se zeptat jak se jmenuje stranka nebo program kde jsi namalujete obrázky a pak jsi je přehrajete ?

namalujete jsi několik obrázku spojíte a můžete jsi to přehrát např. panáček jak sedí a spojíteto s panáčkem co stojí pak jsi to přehrajete a ten panáček co seděl se postaví jako by byl živej moc děkuju za odpověd už si prostě nevim rady moc děkuji a nashledanou

Nejlepší odpověď
beer

Jedná se o tvorbu animací, umí to např. placený Zoner animator:
http://www.slu­necnice.cz/sw/zo­ner-gif-animator/
Jsou tam ale i jiné a zdarma.

Další odpovědi
Michal Kole

Na youtube něco dali co umí skládat film. Víc neví nezkoušel jsem to. Videa dělám ve Windows Live Movie Maker