honzavajco

dobry den . Chtel bych se zeptat je za přestupek v podmince vezeni?

Dobry den chcci se zeptat mam podminku 3 roky za drogy distribuce a spachal sem prestupek pod d vlivem drog c byl mi odebran ŘD a mam cekat na spravni řizeni . bude mi udelena jen pokuta a trest zakazu rizeni nebo si pujdu i odsedet podminiku dekuji

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Já doufám, že půjdeš za sedět. Nemáš kouska zodpovědnosti. Doufám, že se jednou svět vypořádá s individui jako seš ty.

Další odpovědi
zzzzz

Já si myslím, že půjdeš sedět a mám z toho radost 🙂 A zcela určitě ti promění i ty 3 roky.

§ 274 Ohrožení pod vlivem návykové látky
(1) Kdo vykonává ve stavu vylučujícím způsobilost, který si přivodil vlivem návykové látky, zaměstnání nebo jinou činnost, při kterých by mohl ohrozit život nebo zdraví lidí nebo způsobit značnou škodu na majetku, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, peněžitým trestem nebo zákazem činnosti.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta, peněžitým trestem nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán,

  1. způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 havárii, dopravní nebo jinou nehodu, jinému ublížení na zdraví nebo větší škodu na cizím majetku nebo jiný závažný následek,
  2. spáchá-li takový čin při výkonu zaměstnání nebo jiné činnosti, při kterých je vliv návykové látky zvlášť nebezpečný, zejména řídí-li hromadný dopravní prostředek, nebo
  3. byl-li za takový čin v posledních dvou letech odsouzen nebo z výkonu trestu odnětí svobody uloženého za takový čin propuštěn.

anonym

Záleží jen na posouzení soudu, zda podmínku zruší a nebo ne – obecně to nelze říct.
Ale – doufám, že se na pár let nebudeš v běžné společnosti vyskytovat.

Doufejme,ze si to odsedis.

verokrej

Je pravdepodobny ze si to budes muset odsedet a dostanes urcite jeste neco navic

Beer4Real

Dají ti pokutu plus zákaz řízení na nějaký čas.
Snad se ti vězení vyhne ;)
Držím palce

arygnoc

Příspěvek smazán administrátorem.