Avatar uživatele
honzavajco

dobry den . Chtel bych se zeptat je za přestupek v podmince vezeni?

Dobry den chcci se zeptat mam podminku 3 roky za drogy distribuce a spachal sem prestupek pod d vlivem drog c byl mi odebran ŘD a mam cekat na spravni řizeni . bude mi udelena jen pokuta a trest zakazu rizeni nebo si pujdu i odsedet podminiku dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3707 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NikkiHeat

Já doufám, že půjdeš za sedět. Nemáš kouska zodpovědnosti. Doufám, že se jednou svět vypořádá s individui jako seš ty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Já si myslím, že půjdeš sedět a mám z toho radost 🙂 A zcela určitě ti promění i ty 3 roky.

§ 274 Ohrožení pod vlivem návykové látky
(1) Kdo vykonává ve stavu vylučujícím způsobilost, který si přivodil vlivem návykové látky, zaměstnání nebo jinou činnost, při kterých by mohl ohrozit život nebo zdraví lidí nebo způsobit značnou škodu na majetku, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, peněžitým trestem nebo zákazem činnosti.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až tři léta, peněžitým trestem nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán,

  1. způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 havárii, dopravní nebo jinou nehodu, jinému ublížení na zdraví nebo větší škodu na cizím majetku nebo jiný závažný následek,
  2. spáchá-li takový čin při výkonu zaměstnání nebo jiné činnosti, při kterých je vliv návykové látky zvlášť nebezpečný, zejména řídí-li hromadný dopravní prostředek, nebo
  3. byl-li za takový čin v posledních dvou letech odsouzen nebo z výkonu trestu odnětí svobody uloženého za takový čin propuštěn.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Záleží jen na posouzení soudu, zda podmínku zruší a nebo ne – obecně to nelze říct.
Ale – doufám, že se na pár let nebudeš v běžné společnosti vyskytovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Doufejme,ze si to odsedis.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verokrej

Je pravdepodobny ze si to budes muset odsedet a dostanes urcite jeste neco navic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Dají ti pokutu plus zákaz řízení na nějaký čas.
Snad se ti vězení vyhne ;)
Držím palce

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3707 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet