kurec

Dobra jezdici hra

chtěl bych se zeptat jestli nevite o naky stary(jenom aby to šlo na slaby pc)hry ale aby se tam jezdilo ?
Doplňuji:
Dííííííííííííky ! jste nejlepši !

Nejlepší odpověď
pl4toon

Jestli chces zrovna tu nejlepsi, tak Trackmania Nation Forever.
http://www.slu­necnice.cz/sw/trac­kmania-nations/
Funguje bez problemu na W7 i 8.

Další odpovědi
Bedy

Na starý počítač třeba Ford Racing 2 a Ford Racing 3, Collin McRallye 2005, Total Immersion Racing, Crazy Taxi, Crazy Taxi 3 apod.
tyhle hry se dají do stovky koupit a jsou dobrý.
Na starý počítač s DOSem třeba hru Stunts…

Dochy

Wacky wheels. Problém s výkonem určitě nebude a vydržely jsme u toho spoustu hodin 😉