Pokročilý

Do vlastnich rukou zmocněnci

do vlastnich rukou zmocněnci zakonnému zastupci....čtu na poštovni poukazce C to jako znamena že když mi nebude 15 tak to přijde muj zakonny zastupce?Nebo jak to je?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

do patnácti nemáš občanku, takže se nemůžeš prokázat, že je např.složenka nebo tak určená opravdu tobě, proto existují rodiče - zákonní zástupci, v případě že rodiče někdo třeba nemá, tak je zákonným zástupcem například osoba u které dítě žije - strýc, teta, babička, atd. a oni můžou zásilku převzít.

Ale myslím, že zase tolik případů, kdy něco přijde dítěti pod patnáct není :) I když četla jsem kuriozní případ, kdy myslím že dívce, které bylo taky od patnáct nechtěli zásilku vydat a ani zákonnému zástupci, protože na zásilce stálo "do vlastních rukou adresátovi", takže naprosto absurdní případ... :D

Další odpovědi:

Bronzový

No ano, pokud člověk není dost starý nebo svéprávný , tak má svého zákonného zástupce a ten to převezme.

Bronzový

Já například ve své práci občas zasílám úřední rozhodnutí, které je napsáno složitou "úředničinou" a občas je adresátem dítě. Je pak logické, že to adresuji "zákonnému zástupci Marie Novákové", protože jen dospělý může tomu rozumět.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.