Pokročilý

Dnes jsem zapnul PC a nic se nedělo.

Dobrý den,nevíte čím by to mohlo být,že jsem dnes zapnul počítač-a nic se nedělo-obrazovka byla černá nic na ni nenabíhalo(samozřejmě byla zaplá),byl jsem nucen počítač na tvrdo vypnout-takhle se to stalo dvakrát,počítač jsem nechal být-už jsem chtěl volat do servisu,ale po asi půl hodině jsem PC znovu zapnul a vše naběhlo jako vždy.
Nevíte čím by to mohlo být???
Viry jsem žádné nechytl,programů nemám moc,PC je docela výkonný,sem tam hraji CSKO a dívám se na internet nebo někdy stahuji filmy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Může haprovat zdroj.

Další odpovědi:

Zlatý

zřejmě interní disk, musela jsem koupit nový..
zálohovali mi data, což jsem 3 roky nedělala :(
noťas se mi taky ani nehnul :(

Bronzový

Chce to zkontrolovat běžné věci, jestli jsou zastrčené všechny kabely, uvnitř počítače jestli vše pevně sedí. Dost možná to nic není. Zkusit třeba vypadá a tapu monitor apod. Mno pokud se to bude opakovat, tak to vypadá na hdd. Pokud by zlobil, tak ho pc nenajde a nepustí se win. Ale pokud by pc běželo a jen obraz ne, tak buď špatnej monitor, nebo pokud monitor nema signál tak je to grafika.

Zlatý

Jestli nenaběhne ani BIOS, tak je vadný zdroj, mikrospínač tlačítka, s malou pravděpodobností něco zkratovaného, případně chyba na MB. Disk se dá vyloučit tak, že se odpojí. BIOS musí naběhnout i bez disku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.