Bronzový

Diskuze na odpovedích?

Poslední dobou, sem chodím na odpovědi s tím, že radím lidem, ale dočítám se hodně jiných zajímavých otázek..ale přesto se mi nelíbí styl stránek.
Už týden koukám a skoro každá otázka v kategorii počítače je o vypalovačkách, co kdyby administrator, založil forum, kde by například bylo všechno o vypalovačkách a jejich softwarech. Vím, že odpovědi.cz je jako by velké forum. Přesto, by to mohl být dobrý nápad :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V levé části panelu je kategorie otázek.Každý kdo potřebuje si může vyhledat téma a může čerpat ze starších odpovědí.Mne to tak vyhovuje ostatním nevím ale jsem celkem spokojen.

Další odpovědi:

nebo třeba založit forum pro TY ,kteří pořádně o PC pomalu nic nevědí,ale už chtějí stahovat filmy,vypalovat filmy,dokonce stahovat pomocí torrentů,no bylo by toho moc,mohl by se toho jeden ujmout a těmto lidem celé dny vypisovat dopodrobna veškeré postupy(myslím,že za týden by toho měl tak akorát plné zuby.
chtěl jsem ještě doplnit takovou malou vsuvku,když já jsem začínal s PC a chtěl si něco stáhnout a dokonce vypálit,tak jsem si koupil potřebnou literatůru a začal študovat, zkoušet a znovu číst v chytrých knihách až jsem se to vše bez cizí pomoci naučil.Bylo to o to horší,že to bylo dost pozdě, v mých padesáti letech.Je mi o deset více a stále pročítám literatůru věnovanou PC,ať hadwarové,tak softwarové.

Zlatý

ono je pro ně lepší napsat dotaz než do vyhledávače nahoře zadat třeba vypalování, dvd, a jiné údaje. Některé otázky se tu opakují.
Ale to přejde, tak jako doufám přešlo i to s tou amnestií, která tu byla počátkem roku. Už jsem šílel z toho, jak každý dotaz zněl: vztahuje se na mě amnestie?
Probůh jaká amnestie??? Byla jen novela zákona a ta zmírnila některé tresty popř. byly tresty zrušeny. to nemá nic s amnestií společného. Hlavně se to týkalo alkoholu za volantem. A stačilo, aby si dotyčný zadal alkohol, a třeba i tu amnestii.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.