Zlatý

Děti: Jak z rodičů taháte peníze, když chcete nějakou "zbytečnost"? jak rodiče přemlouváte?

Rodičové: Jak Vás Vaše děti přemlouvají k finančním "darům" na nějakou "blbost"

Jak jste Vy přemlouvali Vaše rodiiče, když jste chtěli peníze na nějakou méně potřebnou věc ?

Odpovědi:

Pokročilý

Já osobně jsem si vždy počkala až mi naši dají sami - a to je mi 19. Párkrát jsem si řekla, ale výjimky a většinou abych měla na bus do školy, jelikož už mi nedávaj ani kapesný. Jinak prachy na blbost? Když něco chci tak mi to koupí, pokud to není vyloženě hovadina a jsou na to peníze.
Jinak tahat peníze... myslím, že když je netahám a mám určitý množství a nevím kdy dostanu další mě udržuje na uzdě a učí mě to šetřit. Což v dnešní době je potřeba a nemám nijak potřebu ani něco kupovat.

Michale, když už to nemusím brát jako rodič, ani jako dítě, tak se přiznám - my jsme jako rodina hrávali v neděli odpoledne žolíky. Tak jsem si vždy na nějaké přilepšení ke kapesnému "vydělala" karbanem.
Dodnes nevím, jestli nás babička tímto způsobem opravdu schválně nenechávala vyhrát a jestli by nebylo lepší, kdyby nám tu pětikačku dala jenom "tak". Byla to ale zábava pro celou rodinu a snad i pro ni.

Zlatý

Nikdy jsme my sourozenci peníze z rodičů netahali,jelikož na bytečnosti fakt nebylo,ale občas při docházce na nákup jsme měli povoleno koupit si nějakou mlsku,ale tenkrát stál nejdražší oplatek asi 2,50.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.