opa

Dám flashku do počítače a ona se mě nezobrazí.Čím to může být?Děkuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

  • je naformátovaná pro jiné zařízení
  • odešla do křemíkového nebe

Další odpovědi
mosoj

Flash paměť nedávat do počítač ale zasouvat do USB portu. USB port musí být v počítači nainstalovaný jako každý jiný hardware. POk není vidět ani potom je vadná flasch paměť.

Michal Kole

Nemusí být inicializován USB ovládač nebo selže play and plug.

Někdy jen stačí reset PC

beer

Na některých Flash býv(á?)al malinký přepínač zap/vyp. Není tam náhodou?
Jinak přesně jak uvádí Hlada.

Martin_S

Nejdřív bych ji zkusil strčit do jiného USB portu než začnu psát nesmysly typu odešla do křemíkového nebe.