zzzzz

Dají se zprávy v interní poště smazat najednou?

Mám jich tam moc a mazat je po jedné, by bylo na půl roku:-) Jde to nějak najednou? Myslím třeba jak v mobilu se dá odstranit příchozí, odchozí.

Všem předem děkuji za rady:-)

Nejlepší odpověď
setapouch

Obávám se, že ne. Hledal jsem celkem dlouho a nakonec jsme mazal jednu po druhé – v IE jsem zmáčknul Ctrl a klikal na odkaz Smazat (tím se stránky otevíraly v nové záložce a nemusel jsem pořád čekat, než se stránka načte).

Další odpovědi
marci1

Nejsem odborník, ale asi to nelze. ☹

anonym

To je dotaz na Admina…
😉
Já tam ty zprávy nechávám – mně nevaděj – a pokud ani Adminovi neva ´zasírání´ serveru…
;-D
Doplňuji:
Talka – jedná se o zdejší Vnitřní Poštu, nikoli o mailbox někde na netu…
😉

talka

Pokud jsem dobře rozuměla otázce:dají se přece zatrhnout smazat celé stránky!?
Doplňuji:
Nevím co myslíte interni email, ale příchozí emaily (1 složku) lze ve webovém přístupu (jako na centrum.cz nebo seznam. cz) mazat po stránkách jak bylo napsano, a v případě lokalniho email clienta (Thunderbird, Outlook a pod.) lze nabrat celou složku a s ní pak něco dělat třeba mazat. Případně upřesni dotaz.Cau.

bolak

Tak jak říkáš ne, jedině napsat adminovi, ale dalo by se to udělat přes makro. Najdi si na stahuj.cz nějakej program na tvorbu maker přes myš. Pak nahraj desetivteřinové makro, kdy najedeš kurzorem na „Smazat“ a klikneš na to. Tohle makro pak zkopíruješ 100× pod sebe a necháš to jet přes noc. Nebo by sis ještě mohla stáhnout do prohlížeče rozšíření „Snaplinks“, což by celou věc urychlilo, protože pak můžeš označit všechny odkazy na stránce najednou a během vteřiny bys tak smazala 15× víc zpráv.

Vypadá to asi nějak takhle > http://s13.pos­timg.org/tqvn8bpbb/­snaplinks.jpg a tyhle dvě metody když zkombinuješ, tak to máš za pár minut hotový.
Doplňuji:
A když todle rozšíření použiješ i na otevírání stránek v poště (jak máš dole 1–2–3–4..) a otevřeš jich 10 najednou, a pak na každý stránce označíš 15× „Smazat“, tak i ručně smažeš cca 150 zpráv za minutu.

http://s17.pos­timg.org/uy8swi­te7/stranky.jpg

zzzzz

Talko děkuji za odpověď i Vám, ale já myslela místní interní poštu:-)