Lucy13

Dají se utopit ryby?

Nejlepší odpověď
kapka

Tipuju, že např. ve vodě bez kyslíku a bez přístupu ke vzdušnému kyslíku u labyrintek, se utopit dají. Jestli se ten termín pro tyto případy používá, to nevím. 🙂

Další odpovědi
tomash

Delfín ani velryba nejsou ryby. 🙂
Doplňuji:
Bumbes: Já to chápu, už jenom tím smajlíkem na konci jsem chtěl naznačit, že je to jenom „jakože vtipný“ postřeh na okraj.

Bumbes

Některé určitě. Například delfín, nebo velryba…
Doplňuji:
RE: tomash
Teoreticky to ryby nejsou, ale prakticky určitě, neboť praktikují úplně stejný životní styl jako ryby, liší se pouze tím, že dýchají vzdušný kyslík.
Takže pokud se někdo lakonicky zeptá, odpovím rovněž lakonicky, v mezích chápání.

anonym

Když vyhodím kanára z okna,zahyne?

BIGFOOT

Zcela určitě se utopit dají. Zkuste kořalku. Jeden můj známý v ní utápěl roky své mužství a to nebyl ryba BIGFOOT

anonym

Nejen že dýchají"vzdušný kyslík". Oni mají plíce,nemají žábry.Kojí mláďata.Kojící kapr?
Jsou to savci,kteří se vrátili zpět do moře.

vagra

Tomash má pravdu,jsou to savci a ti se dají utopit.