bolak

Dají se spojit tři oddíly disku zpátky v jeden, tak aby data zůstala nepoškozena?

Data jsou na všech třech oddílech.

(jeden oddíl vládne všem, jeden jim všem káže…)

Odpovědi
anonym

Bohužel ne. Musíš všechna data dát na jeden oddíl (nebo exterák) a zbylé dva odstranit. Např. nástrojem Partition Magic.

vaiko

Tenhle to určitě zvládne http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/sprava_dis­ku/easeus-partition-master-home-edition/
jen pozor na nepřidělelené místo (obvykle s 10–20MB) nesmí se smáznout ani změnit jinak system už nerozjedeš.

bolak

vaiko: v tomhle případě slovo „určitě“ docela zavání průserem :)

máš to odzkoušeno nebo jentak hádáš?