Dají se přejmenovat disky? 2

Způsob co popisuje Tombík jsem zkoušel ale možnost přejmenovat na C a D tam nejde protože tyto písmena už mám obsazena ale bez disků http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1106nadap142942159­200232.jpg( i tyto jsem zkoušel přejmenovat bez úspěchu ). Budu v brzké době přeinstalovat na win7 tak se jěště zeptám jestli by to nešlo přejmenovat při tom přeinstalování

Odpovědi
DDarent

s tim windows 7 bych počkal protože starý počítač který má XP by nemusel zvládat sedmičku.....

Tombik

Reaguji na DDarent:Co je to za hovadinu? To neznamená, že když má člověk Win XP, tak má nějaký sh*t comp! Radši se soustřeď na jeho otázku (já poradím až zítra-došli mi odpovědi)