zzzlatokopka

Dají se na slovenském centrálním depozitáři cenných papírů hledat akcie podle r.č.?

Mám ještě z KP po babičce nějaké staré akcie. Před časem jsem slyšela, že to chou slováci rušit, tak je chci dohledat, ať nepropadnou.

Všem předem děkuji za oodpovědi:-)

Nejlepší odpověď
Pepa25

Obávám se, že to nemají jak u nás, kde se dá existence snadno ověřit, takže asi jen placený výpis … Předpokládám ale, že účet už neexistuje, to by už dávno chodily faktury, ne? Slovenský depozitář začal zpoplatňovat vedení už někdy v r. 2008, proto měli tu akci s bezplatným převodem „bezcenných“ CP na jejich FNM …

Další odpovědi
isteron

Opýtaj sa tam, komu to patrí .

https://www.cdcp­.sk/prevodFNM/

zzzlatokopka

isteron, já vebovku znám, jen je tak zmatená, že se tam vůbec nevyznám.