Avatar uživatele
Zalohy

Dá se změna živnosti z vedlejší na hlavní oznámit elektronicky?

Pro OSSZ a VZP, hledal jsem na e-portalu, e-VZP a moje VZP, ale nic o změně (zrušení) pracovního poměru a změny živnosti z vedlejší na hlavní jsem tam nenašel…

A nestačí to ohlásit přes živnostenský úřad a JRF ?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pepa25 před 208 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Změnu živnosti z vedlejší na hlavní je možné oznámit elektronicky přes portál BusinessInfo.cz, kde je zvlášť sekce věnovaná změně živnosti. Všechny potřebné informace a formuláře jsou k dispozici na tomto webu.

Co se týče oznámení pro OSSZ a VZP, tyto instituce by měly být automaticky informovány o změně živnosti. Pokud máte pochybnosti, je dobré se obrátit přímo na OSSZ a VZP a zjistit, zda je potřeba dodatečně něco vyřizovat.

Pokud jde o zrušení pracovního poměru, to je třeba oznámit zaměstnavateli. Změna z vedlejší na hlavní živnost se nedotýká pracovního poměru.

Pokud byste preferoval vyřizování živnosti osobně, tak ano, můžete to udělat přes živnostenský úřad a JRF. Při změně živnosti z vedlejší na hlavní je potřeba vyplnit příslušný formulář a doručit ho na živnostenský úřad. Tento úřad pak změnu zaznamená a oznámí ji dalším relevantním institucím. Případné další požadavky vám sdělí přímo na úřadu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

Avatar uživatele
carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

Avatar uživatele
carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

Avatar uživatele
carlos john

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které jsem kontaktováni prostřednictvím tohoto e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání