Drap

Dá se věřit nejlepším zpravodajským službám na světě?

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/zahranicni-politico-ruska-invaze-na-ukrajinu-by-mohla-zacit-ve-stredu-188168

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak se dělá politika i byznys. Napíše se, že je něco na spadnutí a… ono to spadne. Podobný model již pomalu prosakuje do samotného soukromí/zázemí obyvatelstva, do rodin a pomalu se začíná uplatňovat i tam. );

Člověk si po tisíce let, přes všechny praktické možnosti, existence i krutosti samotné víry stále ještě dostatečně neuvědomil, jakou to nezměrnou sílu nabývá pouze tím, že hromadně uvěří. );

Další odpovědi
paul1

Já myslím, že ano. Podobnou situaci jsem prožíval v roku 1968. Byli jsme před okupací u švagrových příbuzných a oni nás na podobnou situaci, jako je dnes upozorňovali.
V novinách u nás, ani v TV se o tom tenkrát moc nehovořilo. Dnes je přehled o událostech dokonalejší.

Alesh

Dá se věřit tomu, že moc dobře vědí, proč tuto zprávu vypustili „do světa“. Jestli je to pravda nebo není je věc druhá. 😉

Kryšpín

Nejlepší zpravodajské služby na světě CIA a Britská GCHQ zjistila Irák má biologické a jaderné zbraně hromadného ničení.
Po pouštní bouři a likvidaci Husajna komentoval elitní politik Tony Blair – Žádné zbraně hromadného ničení se nenašly.