zzzzz

Dá se stáhnout gramatika do mobilu?

Když sem něco píšu z PC, tak mi to chyby podtrhne, ale když píšu z mobilu, tak ne:-(( Mám android, je nějaký program, který by stačilo stáhnout a pak by mi ty chyby taky podtrhoval?

Jde mi v mobilu i v tabletu zapnout nějaká funkce, která mi slova dopisuje, něco jako T9, ale ta vždy napíše něco jiného, než chci, tak jsem ji vypnula.

Zkoušela jsem si odpovědi na mobilu zobrazit normálně, ne tu verzi pro mobil a také se chyby nepodtrhují.

Pokud něco znáte, tak mi prosím vložte odkaz i z návodem, co se týká PC jsem antitalent:-))

Všem předem děkuji za odpovědi a odkazy:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Android má už v základním nastavení v sobě kontrolu pravopisu.
V nastavení – klávesnice (jazyk a nastavení) si povol kontrolu jazyka. pohrabej se v tom nastavení, třeba klikni i na Čeština, kontrola se může schovávat i pod touto nabídkou. U Androidu si můžeš nastavit jako T9 přepis slov, ale nemusí být tak agresivní, jsou tam stupně reakcí. Možnost si tvořit i vlastní databázi slov.
Pohrabej se v nastavení nebo hoď přesný typ MT.
Můžeš to i řešit jinou klávesnicí, která umí pracovat s databází slov, třeba Kii keyboard.

Další odpovědi
Mc Merkurion

…a proč by to bylo v telefonu,když se do něj mluví?
jinak,to máš fuk,my to nepoznáme,když se nám to nepodtrhne (někdo bude tvrdit že jo),důležitá je myšlenka…

anonym

Není lépe psát z pc i z mobilu spisovně?

talka

SMSky se dají psát i z PC/z pošty!

zzzzz

Jugare, to je rada :-oo