Avatar uživatele
zzzzz

Dá se stáhnout gramatika do mobilu?

Když sem něco píšu z PC, tak mi to chyby podtrhne, ale když píšu z mobilu, tak ne:-(( Mám android, je nějaký program, který by stačilo stáhnout a pak by mi ty chyby taky podtrhoval?

Jde mi v mobilu i v tabletu zapnout nějaká funkce, která mi slova dopisuje, něco jako T9, ale ta vždy napíše něco jiného, než chci, tak jsem ji vypnula.

Zkoušela jsem si odpovědi na mobilu zobrazit normálně, ne tu verzi pro mobil a také se chyby nepodtrhují.

Pokud něco znáte, tak mi prosím vložte odkaz i z návodem, co se týká PC jsem antitalent:-))

Všem předem děkuji za odpovědi a odkazy:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym, gagaga, marci1, Nazdar Bazar před 3584 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Android má už v základním nastavení v sobě kontrolu pravopisu.
V nastavení – klávesnice (jazyk a nastavení) si povol kontrolu jazyka. pohrabej se v tom nastavení, třeba klikni i na Čeština, kontrola se může schovávat i pod touto nabídkou. U Androidu si můžeš nastavit jako T9 přepis slov, ale nemusí být tak agresivní, jsou tam stupně reakcí. Možnost si tvořit i vlastní databázi slov.
Pohrabej se v nastavení nebo hoď přesný typ MT.
Můžeš to i řešit jinou klávesnicí, která umí pracovat s databází slov, třeba Kii keyboard.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…a proč by to bylo v telefonu,když se do něj mluví?
jinak,to máš fuk,my to nepoznáme,když se nám to nepodtrhne (někdo bude tvrdit že jo),důležitá je myšlenka…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Není lépe psát z pc i z mobilu spisovně?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

SMSky se dají psát i z PC/z pošty!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Jugare, to je rada :-oo

před 3584 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek