Dá se prosím někde podle telefonního čísla poznat síť, jestli vodafon, nebo t-mobile?

Doplňuji:
děkuji

Nejlepší odpověď
Mili @

číslo si můžeš nechat i po přechodu k jinému operátoru, pokud vím, takže se v tom už asi nikdo nevyzná…

Další odpovědi
rynek878

třeba Vám pomůže tento link:

Zdroj: http://www.pred­volby.net/

ReHu

Já to fělám, tak, že posílám SMS na T-mob přes T-zones. Na T-mob lze poslat zdarma, na jiného operátora se systém optá a po souhlasu odešle zpoplatněno dle tarifu.
Na Vodaf. obdobně. na Vodaf lze zdarma, na jiného operátora nelze.

anonym

děkuji,já potřebovala zjistit sit od jednoho čísla ale nevěděla jsem jak,pan Rynek mi dal odkaz kde se podle čísla dá zjistit do které sítě volám,ale děkuji všem za rady

kropitko

jen si dejte pozor! Já mám předvolbu vodafonu a přitom mám O2

mosoj

Kropítko má pravdu. Od doby co jsou přenositelná čísla to není tak jednoduché.
Každý operátor vám řekne že to je či není jeho číslo ale neřekne vám kterého operátora to je. Takže si alespoň nastavit upozoirnění že voláte do sítě jiného operátora.
http://www.mo­bilmania.cz/de­fault.aspx?ar­ticle=1115275

anonym

dnes to vážně není jednoduché zjistit,kdysi to šlo,ale dnes už né