Bronzový

Dá se platit poplatek u zubaře kártou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ještě jsem o tom neslyšel.Pro ně,a vůbec pro všechny lékaře,je lepší výběr v hotovosti.S čtečkou,je víc práce při vykazování,ale hlavně je drahá,a zubaři,jak známo,jsou "chudí",a pořád by rádi zdržovali,aby "přežili".

Další odpovědi:

Dá, ale tam, kde mají platební terminál. Zatím jsem se s ním setkal jen na klinice, kterou provozovalo sdružení stomatologů.
Ale i tam se platí větší obnosy, kde předem se vybírá záloha a po dokončení léčení či náhrad, doplatek.
Regulační poplatek je téměř výhradně cash anebo stvrzenka splatná následně i bankovním převodem.
Doplňuji:
P.S. Nějak si nevzpomínám na jediný dotaz od žolíka, kde by nebyla aspoň jedna gramatická chyba (kártou).

Stříbrný

Zubaře a zubní laboratoře bohužel navštěvuji často. A musím i dost cálovat ale, že by jsem mohl použít platební kartu? Zatím mi to nikde neumožnili.

Zlatý

možná by to kvůli vám zavedli, jestli tam chodíte tak často, není přeci problém mít drobné po ruce

Zlatý

V lepších klinikách ano. Ale jinde se obávám, že se toho nedoškáme - terminál a jeho provoz není zas tak potřebnou drobností pro vybavení ordinace.

Diskuze k otázce

Bronzový

GM

Žoliku, znovu ti radím, vrať se na základku.

Pokročilý

Kerberus

Dr.Axle, dnes je to ještě "v normě". Bývá mnohem hůř...

anonym

Ad Kerberus, a to jsem ještě spolkl poznámku, že duchaplnost některých otázek si už vůbec netroufám komentovat.

anonym

A to muzete byt oba radi , ze dnes odpoledne jsem tu nebyla jeste ja ! :-) -iv-

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.