dgfdgf

Dá se písnička, hra nebo video odvirovat? Jak? Je to těžký?

Odpovědi
Dochy

Ano. Záleží na formátu souboru a viru kterým byl napaden. Obecně písničky a videa moc virů obsahovat nemohou.
Zpravidla použiješ antivir, který s daným virem umí pracovat a on se postará…

lexx

soubor jeden jako druhý… prostě dáš skenovat vybrané podezřelé soubory není ovšem jistota že první v řadě antivir bude účinný na Tvůj případ, video na PC nikdy nehraji, zavirovanou písničku ještě neviděl a že jsem jich nastahoval no možná žiju krátce…