Avatar uživatele
zjentek

Dá se někde na netu zjistit, v kterých letech se vyráběly ty které proslulé i méně proslulé parfémy?

Hledám konkrétní parfém. Který jsem si zamiloval v devadesátých letech. Ovšem díky nemoci jsem zapomněl jak se nazýval, i jak vypadal. Takže si pamatuji jen tolik, že jde o pánský parfém Dunhill a že snad koncem 90 let byl snad novinkou, takže předpoklad je, že je někdy z 90 let. Rád bych si ho očuchal a hned tak zjistil, že je to vážně on. Jenže kde, že ano (zas taková štika regálů jako na př. Aqua Di Gio či Fanrenheit [mimochodem také z této doby] to není), když známé parfumérie mají v regálech jen „štiky“, nebo novinky, které později upadnou. Čili by mně pomohlo, kdyby existovala databáze, kdy se který parfém té které značky vyrobil (to jsem nenašel). Možná by pomohla i samotná databáze parfémů, bez ročníku, nejlépe však i s obrázky a třeba bych si rozpomenul. A tu jsem také nenašel. Snad měl parfém červené zabarvení. Anebo že by byl do červena jeho flakon? Dunhill, z devadesátek… Děkuju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 322 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Doplnění:

V tý době hodně letěl Fahrenheit od Diora, Aqua di Gio od Armaniho, Hugo od Bosse + ten okurkový taky (možná to byl vlastně Hugo, už prostě nevím) no a taky ten Dunhill (neznám název), ten byl bomba to se ztopořila každá kolem který jste se ochomejtli. Děkuju.

Avatar uživatele
zjentek

…No a samo sebou nemožno opomenout unisexový CK One od Kleina, ten v tý době taky visel na špici a asi jich bylo více, ale na připomínku informace stačí.

Nový příspěvek