Michal47

Co znamená u webhostingu nevyužití služeb poskytovaných provozovatelem?

Webhosting sweb.cz (od Seznamu) varuje, že odstraní stránky uživatelů, „kteří po dobu delší než 6 měsíců nevyužili služeb poskytovaných provozovatelem“. V čem spočívá to nevyužití jejich služeb? Je to nulová návštěvnost mých stránek nebo skutečnost, že jsem před uplynutím té lhůty na nich něco sám neupravil? Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Alesh

Stačí se během té doby alespoň jednou přihlásit k účtu, navíc před uplynutím lhůty varují předem mailem, takže „no stress“. 😉

Michal47

Buď služba SWEB prošla nějakou úpravou nebo byly její podmínky špatně pochopeny. Nyní z nich vyplývá, že rozhodující pro NEzrušení stránky je její návštěvnost (alespoň jednou za 6 měsíců). Upozornění e-mailem zůstalo zachováno.