Co znamená slovo retail?

V poslední době často slyším v ekonomických informacích slovo retail nebo retailové, ale nerozumím, co to je.

Nejlepší odpověď
Mandarinka

retail management – obchodní podnikání

retail [rítejl]- obchod v drobném, za maloobchodní ceny

retailing – strategie a optimalizace obchodních firem

retailový – prodejní

Zdroj: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=reta­il

loyed neuer

What routine do you follow at this challenging period of epidemics? only up is a great game to keep you occupied over the winter, I recently discovered. Your website is excellent. The amount of knowledge on your website is astounding.