cappuccino

Co znamena pri SMSkovani zkratka FC?

v novorocnim blahoprani: preji prijemny listopad a kouzelny FC prosinec

Nejlepší odpověď
marci1

FC – Finger Crossed – Držím palce?
https://365ti­pu.cz/2020/01/­24/tip1530-znate-anglicke-zkratky-vyskytujici-se-v-chatech-a-na-socialnich-sitich-co-znamena-thb-imo-a-dalsi/
😄

Další odpovědi
led

český humor v praxi „v novorocnim blahoprani: preji prijemny listopad
Proto taky přiložím své dřívko do ohně:
**Ať žije FC (fotbalový club) v prosinci! Hurá… **
přeje S.K Klapzubova jedenáctka (E.Bass 1954)!
i takhle se dá říct… a je to hezky česky!

Ametyst

V tomto kontextu to může být Father Christmas. Takto “ ježíškovský prosinec”.
FC je také zkratka pro fat cat, vlivnou a bohatou osobu.

cappuccino

Damy, tak kdyz jste se tolik snazily, preposilam cele to prani:

Poslední výzva 🔊🔉🔈k nástupu na let číslo 2024 🛩:
Vaše zavazadlo 💼 může obsahovat jen ty nejkrásnější zážitky z roku 2023 👍. Smutné a zlé zážitky budou z bezpečnostních důvodů z letadla vyřazené👌!
Připoutejte se a užijte si let, který bude trvat celých 12 měsíců 😊.
Následující mezipřistání jsou : zdraví 🌈, láska❤, štěstí🍀 a spokojenost👌.
Přeji tvořivý leden📝 , fantastický únor 💞, nezapomenutelný březen🌷, bláznivý duben 👻, láskyplný květen 💏, krásný červen 👍, slunečný červenec ☀, veselý srpen 🌴, silné září 💪, bezpečný říjen 🍁, příjemný listopad 🎃 a kouzelný FC prosinec 🎅💝🎄 .

A dekuji za prispevky!!:-)

Ametyst

Jeeee, to se mi líbí! 😁

Ametyst

Marci: to už je trochu moc, protože říkáme All fingers crossed. 🙂
Už jsem dlouho nečetla žádnou knížku o puberťácích, budu si muset oživit zkratky 4u 🙂