Nikuuš

Co znamená když kočka kašle? Jako kdyby měla hleny v krku.

Nejlepší odpověď
www

Jedna z možností způsobujících kašel je nachlazení, těch možností je ale mnohem více, také záleží na celkové kondici a věku zvířete.
Z praxe proto doporučuji nečekat a navštívit veterináře.

Další odpovědi
Sůwa

Moje kočka taky kašlala a veterinářka jí aplikovala injekčně ACC, jako se ordinuje člověku. Jestli to bylo chronické ale nevím, protože tak dlouho ta chudinka nežila.

Drap

Může být nachlazená, nebo alergická reakce. Pokud to neni dramatické, počkal bych , během pár dnů to přejde samo. Jinak navštívit veterináře.

Ella

nesnaží se třeba jen vykašlat chlupy?

samicek333

Mážná je nastydlá, nebo má na něco alergii. Je také možné – pokud to není moc dlouho – že jí prostě v krku něco uvízlo. Pokud to bude trvat delší dobu, tak zajděte na veterinu.