Rico

Co vy na to?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/210171-muz-se-popalil-pri-explozi-kdyz-zabijel-pavouka.html

Nejlepší odpověď
mosoj

To je tak když si někdo splete pavouka s lupičem a vystříká na něj celý sprej a ještě je k tomu poloslepý.
Ale přiznejte se, koho z vás by na napadlo, že jste vytvořili výbušnou atmosféru na WC a ještě k tomu jenom sprejem !!!!
Doplňuji:
Hnací plyn by ale měl být plyn inertní. Takže výbušnou atmosféru vytvořila náplň spreje.

Další odpovědi
anonym

Takový lak na vlasy – skvělá náhražka domácího plamenometu.Kdysi se má máma divila své spotřebě laku.
Ale raději to nezkoušejte.

verka

..a pak, že pavouci přinášejí štěstí!