MichalGa

Co vás ve vašem podnikání nejvíce trápí?

Podnikáte a máte něčeho nedostatek, nebo nadbytek? Máte třeba nedostatek zakázek, zákazníků, času, peněz…? Nebo naopak příliš mnoho zákazníků, které nedokážete zvládnout? Jaký problém momentálně, nebo dlohodobě ve svém podnikání řešíte? Jestliže vyberete možnost „Jiné“, tak svou odpověď vložte do komentáře. Děkuji a přeji krásný den 🙂

Odpovědi
tforro

Jiné

Od všeho trochu.
Najít zaměstnance, který práci rozumí a dělá jí zodpovědně je téměř nemožné. Každý kouká dokončit úkol, který mu byl zadán, ale kvalita a způsob provedení jej nezajímá. Hlavně to mít rychle hotové…

Se zakázkami je to asi tak: mám jimi celkem slušně pokrytý celý rok, ale někdy je prostě zakázek méně, jindy je jich tolik, že dělám od 5 do 22h denně.Víkend, svátek, Vánoce, narozeniny. …bazén, kino – co to je?

S penězi je to tak, že každý chce zaplatit všechno hned, ale já musím čekat na zaplacení faktury nějaký čas. U nás v republice se bohužel rozmohl nový národní sport a to neplatit faktury. Mám štěstí na zákazníky, že se mě to netýká ( ?? zatím ??)

Dělat pro koncové zákazníky je to nejhorší co může být. Pro každýho je všechno drahý, všude jen nějakej problém. Nejlepší co může být je mít zákazníka firmu. Tak to mam já a ještě se nestalo, že bych dostal zaplaceno pozde, nebo vůbec.

Odvody státu mě štvou nejvíce. Jakžtakž zkousnu daň z příjmů, zdravotní poj., ale sociální mě vzteky rozpaluje do běla. Proč si mám platit na důchod? Každému musí být jasné, že důchody nebudou, a pokud náhodou ano, tak si jej užiju třeba jen 5 let, protože se stále posouvá věk odchodu. Za život tam odvedu několik mil. a dostanu pár desítek tisíc. Možná…

Abych mohl pracovat, musím nakoupit budovy, stroje,nástorje a snažit se… a pro stát jsem zloděj a podvodík. A to prosím nic od nikoho nechci.

Podnikání prostě není to med, a kdyby se mi nestalo, že z mé práce se stal koníček, tak bych se na to dávno vykašlal.

anonym

Nedostatek schopných zaměstnanců (spolupracovníků)

i když nabízím průměrné platové podmínky a očekávám průměrně schopného člověka, tak nenacházím. pro příklad. na inzerát se ozve 10 zájemců, z toho se na pohovor dostaví jeden, zbytek bez omluvy a ten jeden, to je materiál.

Drap

Jiné

Už nic. Živnost mám ukončenou a už jen občas udělám něco ze známosti.

Tw!st

Nedostatek schopných zaměstnanců (spolupracovníků)

Lgee

Jiné

Nepodnikam, zatím chci podnikat na YouTube ale nevím jestli se to da považovat

Kisselinka

Nedostatek zákazníků (zakázek, objednávek)

burky

Jiné

MichalGa

Příspěvek smazán administrátorem.