tojsemjá

Co to znamená „uzamčená otázka“ a proč se objevuje jen občas?

Nejlepší odpověď
annas

Otázku můžete uzamknout sám, když Vám vyhovuje odpověď na svou otázku. Jinak otázku uzavírají sami administrátoři po určité době. Někdy ji administrátoři uzamknou, když neodpoovídá podmínkám Odpovědí.

Když je otázka uzamčená, nedají se už doplnit další odpovědi.

Další odpovědi
blesk26

viz. Často kladené dotazy:

Jak funguje uzamykání otázek?

Otázky se zamykají dvěma způsoby: automaticky a výběrem nejlepší odpovědi.
Vybrat nejlepší odpověď může pouze autor otázky, výběrem nejlepší odpovědi se přičtou dva palce nahoru a otázka se zamkne.
K automatickému zamčení dojde v případě, že po deseti dnech od vložení otázky je více než 5 odpovědí a nebo má některá odpověď alespoň dva palce.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/faq

atriplex

Já svou otázku, pokud jsem s odpovědí spokojen, uzamykám pravidelně, protože někteří lidí mají potřebu psát bláboly, jen aby měli činnost a tím se systém otázka-odpověď státá nepřehledná.