dnb

Co to znamená?

Otevřu webovou stránku odpovědi.cz a dobrý, otevřu ji po druhé a taky dobrý, ale někdy se mě stane, že stránku otevřu a text je nějaký divný např. Nen&7 Vaß2>7 ot!84&zka… Pak stránku tedy zavřu a když ji otevřu znovu text je zase normální, neví někdo proč mi to dělá? Nebo co to má znamenat?

Odpovědi
talka

Já mám zase dojem, že se musím znovu přihlašovat – asi každý den?! Ať žijou změny!

Earl Sin

Talka: já se přihlašovat nemusím. Asi se ti smazávají cookies, které si pamatují, že jsi byla na těchto stránkách…