jirka21kufr

Co to prodávají za televize v Electro World, klamou zákazníky?

Dobrý den. Hledal jsem nějakou LED Tv s úhlopříčkou 81 cm. Na internetu jsem našel televizi značky PANASONIC VIERA TX-32A300E za 7500 Kč. Na internetu psali, že má tv frekvenci 100 Hz. Dále psali, že je to certifikovaný výrobce Panasonic, ale není to pravda. Po rozbalení jsem zjistil, že tato televize má frekvenci jen 50 Hz a výrobek je smontovaný v Turecku. Myslím si, že tato tv je nekvalitně vyrobená z plastu.
Stojánek je taky nekvalitní z plastu a bojím se, aby nepraskl.
Proč píšou nepravdivé informace o výrobku v Electro World?
Akorát klamou zákazníky!
Taky psali, že televize má spotřebu 30 W a na štítku je napsáno 70 W.

Nejlepší odpověď
anonym

A je to – opravdu, ten typ, který je uveden na netu?? – zejména pokud jde o spotřebu s frekvenci, to, kde je daný výrobek montován, není podstatné.
___
No nic – pokud sis ji objednal přes net, vrať ji.
Pokud sis ji vybral až v prodejně, zkus ji vrátit také – s poukázáním na odlišné (nepravdivé) info na netu.

Další odpovědi
ivzez

Informace v internetu jsou často odněkud převzaté,
aniž by si je přebírající ověřoval.
Přestože je možné, že to nebyl záměr,
lze to podle mne považovat za klamání zákazníka.

mosoj

TV z těchto důvodů nevracej, nebo si uřízneš ostudu. Může za to technologie BLB !

TV má kmitočet 50 Hz i 100 Hz. 100 Hz má při použití technologie BLB Clear Motion !!!
Zrovna tak příkon. Příkon u TV není konstantní ale mění se podle jasu scény. udává se průměrný příkon a maximální. Obojí je pravda. Průměrná je 35 W
maximální 70 W. Také záleží podle jaké normy jsou parametry TV udávány.
Jestli pak jsi si všiml, že TV nemá ! Ful HD rozlišení. Při velikosti LCD panelu 32 palců by to ale nemuselo vadit.
Mowla, mowla.
Doplňuji:
Jo a TV jsou většinou v plastu. Kup si Panasonic z Plzně když ostatním, nevěříš.