rajsa

Co to je Search Protect? Objevila se mi ikonka dole na liště sama od sebe. K čemu to je ,mám to odinstalovat? Díky.

Nejlepší odpověď
Funna

samo se ti to tam určitě neoběvilo…s něčím jsi to nainstalovala…zde máš návod, jak se toho zbavit: http://www.pcris­k.cz/odstraova­ci-piruky/7421-search-protect-by-conduit
Doplňuji:
fuj…neobjevilo, samozřejmě…

Další odpovědi
badisko

OMG .>> nez poslete reseni tak prosim zvazte jesli to dany uzivatel zvladne ..... v nicem se nehrabej ..stahni toto… Junk Remowal Tool .. http://www.dow­nloadcrew.com/ar­ticle/30076-junkware_remo­val_tool stahni program ..klikni na ikonu programu ten se spusti (bez instalace ) klikni na jakoukolim klavesu a cekej … za cca 10 Mim program dokonci to co mel a …pote restartuj PC ..problem bude vyresem misto zdlouhaveho odstranovani …
Funna prosim neposilejte hned prvni odkaz kterej vam ..google.cz vyhodi ..
ono to jde i jednoduse …kdyz vite jak na to ..
Doplňuji:
On je totiz problem v tom …ze standartni odinstalace ..je nepouzitelena protoze v PC ..zustanou slozky ..a dalsi veci v registrech …takze proc delat praci napul kdyz.. ji muzete udelat poradne …!!!
program ktery jsem uvedl odstrani vsechny slozky …zbutkove polozky v registrech …a pokud je tam i jina maskovana havet tak odstrani i tu …:D